Výběr prohlížeče

Před nedávnou dobou jsem dělal reinstall systému a tak jsem se dostal k problému, co použít  na prohlížení webu. Firefox mě po chvíli začal štvát a Chrome rovněž.

Google Chrome – Výborný rychlý prohlížeč, ale všude je nacpanej Google. Tam by to chtělo aby jste se přihlásili a někde jinde zas. Ikonka a desing prohlížeče ujde, jako u všech dnešních. Chrome měl sem tam nějaké problémy (nechtěl bydlet v jednom PC se Steamem a mou 64bitovou Javou), které mě tak neskutečně štvaly až jsem Chromáče vyhodil a zametl po něm všechny stopy co nadělal. Upozorňuji že problém nemusí nastat na Vašem PC.

Mozilla Firefox – Mírně pomalejší prohlížeč, ale už neměl problém s Javou. Ale vždy se něco najde a tak se Firefox jednoho dne naštval a začal dělat problémy s Flashem. Většinou tak, že se do videa namnožil text co byl okolo (většinou při scrolování). Teneto problém byl taky neuvěřitelný a Firefox vyletěl rychleji než přiletěl. U Firefoxu jsem byl dlouho (asi tak 2 až 3 roky), ale po tomto mě neskutečně naštval.

Opera – Tu jsem ani netestoval, jednou jsem ji zkusil na Windows XP a bylo to ohromě nechtuné. Opera si nainstalovala kdejaký volovinky (zásuvný moduly a další balast). Díky tomuto Opera nabíhala docela dlouho (upozorňuji že to byl starý počítač, ale IE a Firefox na tom běhal v poho). Tak jakmile jsem narazil na „Stáhněte si Operu“ jsem okamžitě vymazal historii a prchal pryč.

Tak u čeho jsem se tedy usídlil? Áno je to Internet Exploler. Mnohým z Vás se vztyčili všechny chlupy na těle, co?

Internet Exploler – Hlavní plus je to, že nemusím nic instalovat (stačí jen flash a java). IE je docela rychlej (verze 9) a jde vidět, že v Microsoftu konečně něco vymysleli. IE nemá tuny kdejakých panelů má 2: 1. Ten s křížkem a 2. s adresním řádkem. IE nabíhá fakt rychle, hlavně když máte na domovskou stránku „about:Tabs“ (bez uvozovek). To Vám tam vyskočí nejnavštěvovanější weby (ty co navštěvujete Vy) a nebo prázdná stránka je „about:Bank“ (bez uvozovek). Toto jsou hlavní důvody proč IE : RYCHLÓST a Váš prohlížeč je na každém PC s Windows 7 (u XP je podpora jen do 8).

Toto není příkaz že všichni musí používat IE, ale je to pouze můj názor a varování pro Vás proč né nic jinýho.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat