VMware, skydrive, soubory a RADOST

Je tomu tak, zakoupil jsem si licenci na VMware workstation 8. Ano, je to již nějakou dobu a po zjištění že je nyní nová verze si rvu vší silou vlasy: Proč já to vlastně kupoval… Ale zanechme nadávek na mou osobu a ujasněme na co jsem vlastně testováním přišel. Na virtuální PC jsem si nainstaloval Windows XP. Už vás někdy tak strašně štvaly ty ohavný aplikace a hry na Windows 7? Třeba malování, solitaire nebo spořič obrazovky. Tak jsem se naštval, zálohoval si funkční testovací systém s licencí na 30 dnů a pohrabal se ve složkách jako system32 a další. Co jsem našel, tak na to se podívejte na můj skydrive: http://sdrv.ms/Tn0SeL . Je tam průlet hvězdokupou, solitaire a hledání min. Všechny soubory jsou funkční pod Windows 7 64-bit (na verzi nezáleží / na Home Premium to funguje tak jako na Ultimate/)

 

ssstars.scr

Je to ten průlet hvězdokupou jakou znáte z Windows 95 až XP. Soubor vložíme do: C:\Windows\System32 . Potom jen změníme normálním způsobem spořič. Spořič má normální název, nastavení i funkčnost a spolehlivost. Vřele doporučuji.

Hledání min

Soubor je funkční ve stavu v jakém je. Jsou to zase původní miny z Windows 95 až Xp. Pokud to chcete vložit do Start – Hry tak: Vytvoříme zástupce staženého souboru a ten jednoduše přesuneme (jakoby kopírování) do knihovny Hry

Malování

Soubor je funkční ve stavu v jakém je.

Solitaire

Složku extrahujte a spusťte solitaire. Soubor .dll je nutný, testoval jsem to i bez něj, ale hra nejde spustit. Chcete-li dát soubor do Start-Hry postupujte stejně jako u Hledání min

 

Všechny soubory Vám budou hlásit že to může poškodit Váš PC. Nevěřte tomu, je to jen upozornění na .exe soubory a ještě ke všemu ze starých verzí Windows. Samozřejmě vše je na vaše nebezpečí ale PC tímto doopravdy nezničíte (je to pro debilní případy když si někdo zničí PC a svede to na tyto soubory).

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat